O Nas

Kancelaria MBD

Kancelaria MDB z siedzibą w Bydgoszczy jest nowoczesną firmą prawniczą oferującą swoim klientom najwyższy poziom obsługi prawnej od 2012 r. Kancelaria zajmuje się kompleksową obsługą prawną osób fizycznych, przedsiębiorców i innych podmiotów gospodarczych oraz publicznych. Swoje działania opieramy na wyjątkowej dbałości o zachowanie standardów prawniczych oraz biznesowych, gwarantując indywidualne podejście do spraw, pełen profesjonalizm oraz dyskrecję.

Zespół kancelarii

Zespół kancelarii, kierowany przez radcę prawnego Macieja Dalka, tworzą prawnicy posiadający bogatą wiedzę oraz doświadczenie zawodowe w różnych dziedzinach prawa. Chętnie podejmujemy się prowadzenia spraw trudnych, wymagających szerszego spojrzenia.

Doradzamy oraz wspieramy Klienta na każdym etapie postępowania, zachowując szczególną staranność obsługi.

W swojej praktyce prowadzimy wiele spraw z zakresu roszczeń z umów ubezpieczeniowych oraz odpowiedzialności odszkodowawczej. Dbamy, aby nasz Klient był na bieżąco informowany o aktualnym przebiegu sprawy oraz możliwościach.

image
image

Wspieramy klientów

Wspieramy klientów w sprawach rodzinnych, w szczególności rozwodowych, dotyczących ustalenia alimentów, czy też kontaktów z dziećmi. Aktywnie uczestniczymy w mediacjach między stronami, dążąc do wypracowania satysfakcjonujących kompromisów przede wszystkim mających na celu dbałość o dobro dzieci.

Prowadzimy szereg spraw z zakresu planowania spadkowego, nabycia i działu spadku. Przedmiotem naszej działalności są także wszelkie sprawy należące do szeroko rozumianego prawa cywilnego m.in. sprawy o zapłatę, ubezwłasnowolnienie, ochronę dóbr osobistych czy też dotyczące praw z tytułu rękojmi i gwarancji.

Obsługa jednostek samorządowych

Kancelaria od lat zajmuje się obsługą jednostek samorządu terytorialnego. Występujemy także w sprawach z zakresu prawa zamówień publicznych, doradzając zarówno wykonawcom, jak i zamawiającym na wszystkich etapach postępowania.

Współpraca z partnerami

W ramach świadczonych przez nas usług współpracujemy z kancelarią notarialną oraz z kancelariami komorniczymi na terenie Bydgoszczy oraz okolic.

image