Kancelaria MDB zapewnia wsparcie i doradztwo w dochodzeniu odszkodowań i świadczeń ubezpieczonych z własnych umów ubezpieczenia. Opiniujemy i doradzamy na etapie negocjowania umów ubezpieczenia oraz na etapie zgłaszania roszczenia.

Kancelaria odszkodowawcza dochodzi w imieniu ubezpieczonych świadczeń z umów ubezpieczenia na życie oraz umów ubezpieczeń majątkowych. Kancelaria wspiera Klientów w sytuacji, gdy ubezpieczyciel odmawia wypłaty po śmierci ubezpieczonego. Radca prawny reprezentuje w sporach o dopłatę odszkodowania przy zaniżonych kosztorysach ubezpieczycieli.

Mamy wieloletnie doświadczenie i współpracujemy z biegłymi rzeczoznawcami, co pozwala profesjonalnie szacować wartości należnych ubezpieczonym odszkodowań. Radca prawny Maciej Dalka wspiera znaną bydgoską kancelarię brokerską w dochodzeniu odszkodowań z umów ubezpieczenia jej Klientów. Kancelaria opiniuje ponadto umowy ubezpieczenia, wzory gwarancji ubezpieczeniowych oraz doradza przy wyborze ubezpieczyciela przy złożonych programach ubezpieczenia dla firm.